Vyhľadať
Košík
0.00 Eur Objednať

Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
FITNESS - POSILŇOVANIE / záťaže - posilňovacie vaky / Posilňovací vak LivePro SANDBAG
 

Ďalšie obrázky

Posilňovací vak LivePro Sandbag a cvičenie s ním prináša jeho užívateľovi dokonalú kombináciu funkčné sily, nekonečné vytrvalosti a drvivej energie. Dôležitým rysom posilňovacieho vaku LivePro sandbag je samovoľne sa meniace ťažisko bagu v priebehu cvičenia, variabilita uchopenie a nastaviteľnosť hmotnosti. Posilňovací vak LivePro Sandbag tvorí vonkajší obal z ťažké záťažové tkaniny, odolné plastové rukoväte v troch polohách (neutrálne, horizontálne a široký úchop) a štyri vyberateľná hmotnostná vrecká, každá s kapacitou až 5 kilogramov piesku (ten nie je súčasťou bagu), s ktorými možno cvičiť aj samostatne ako s mäkkým závažím. Posilňovací vak LivePro Sandbag bol vytvorený pre všetkých, ktorí sa nechce len zničiť v posilňovni, ale chce "ľahko" a účinne zvýšiť svoju fyzickú silu, stabilitu, výbušnosť a vytrvalosť.
Parametre
výrobca : LivePro kód výrobca : LP8121 materiál : 1000D Polyester dĺžka : 450 mm priemer : 200 mm objem : 12 l hmotnosť : 1.300 g príslušenstvo : 4x vrecko na piesok ročná kolekcia : 2017 www výrobca : www.livepro-fitness.com rozmery balenia : 45,5 x 35 x 8 cm krajina pôvodu: Čína colný sadzobník: 95069190 materiál obalu: 20

Posilňovací vak LivePro Sandbag a cvičenie s ním prináša jeho užívateľovi dokonalú kombináciu funkčnej sily, nekonečnej vytrvalosti a drvivej energie. Dôležitým rysom posilňovacieho vaku LivePro sandbag je samovoľne sa meniace ťažisko bagu v priebehu cvičenia, variabilita uchopenia a nastaviteľnosť hmotnosti. Posilňovací vak LivePro Sandbag tvorí vonkajší obal z ťažkej záťažovej tkaniny, odolné plastové rukoväte v troch polohách (neutrálne, horizontálne a široký úchop) a štyri vyberateľné hmotnostné vrecká, každé s kapacitou až 5 kilogramov piesku (ten nie je súčasťou bagu), s ktorými možno cvičiť aj samostatne ako s mäkkým závažím. Posilňovací vak LivePro Sandbag bol vytvorený pre všetkých, ktorým sa nechce len zničiť v posilňovni, ale chcú "ľahko" a účinne zvýšiť svoju fyzickú silu, stabilitu, výbušnosť a vytrvalosť.

Parametre:
výrobca: LivePro 
kód výrobcu: LP8121 
materiál: 1000D Polyester 
dĺžka: 450 mm 
priemer: 200 mm 
objem: 12 l 
hmotnosť: 1.300 g 
príslušenstvo: 4x vrecko na piesok 
ročná kolekcia: 2017 
rozmery balenia: 45,5 x 35 x 8 cm 
id: 29800

 
ceny tovaru sú dostupné len pre dealerov
 
 
Späť