Vyhľadať
Košík
0.00 Eur Objednať

Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
FITNESS - POSILŇOVANIE / tyče / olympijské / Olympijská tyč OLYMPIC Merco 120cmx50mm 9kg
 

Merco

Keď dôjde na silový tréning, činky sú najobľúbenejšou voľbou medzi nadšencami posilňovanie, pretože ponúkajú väčšiu variabilitu cvikov, než posilňovacie stroje. A keď dôjde na posilňovanie na najvyššej možnej úrovni záťaže sú nevyhnutnou voľbou olympijské činky.
Olympijská osa Merco Pole rovná spĺňa všetky parametre pre silový tréning hornej polovice tela na maximum. 180 centimetrov dlhá tyč je rozdelená na úchopovú časť širokú 128cm s priemerom 2,8 cm, ktorý zaručuje väčšiu pružnosť tyče a silnejší úchop, ktorý je ešte umocnený protišmykovou úpravou v podobe stredne jemného / hrubého vrúbkovanie pre maximálne pevný úchyt, a dve nakladacej časti, každá s šírkou 14,5cm a priemerom 5cm, vhodné pre všetky hmotnosti i značky závažie s totožným priemerom.
Olympijská rovná osa Merco Pole je vyrobená z kvalitnej ocele s maximálnym zaťažením 680 kilogramov a zaručene vnesie nové vzrušenie a rozmanitosť do vášho tréningového programu. Rovná olympijská tyč Merco Pole je dodávaná bez kotúčov, bez uzáverov a určite jej nesvedčí dopady z výšky na zem.
Parametre
výrobca : Merco materiál : oceľ / chróm dĺžka : 180 cm priemer : úchop 2,8 cm, nakladacie 5 cm šírka : úchop 128 cm, nakladacie 14,5 cm hmotnosť : 12,7 kg ložiská : áno maximálné zaťaženie : 680 kg ročná kolekcia : 2018 www výrobca : www.e-sportshop.cz krajina pôvodu: Čína colný sadzobník: 95069190 materiál obalu: 21 rozmery balenia : 183 x 8 cm

Keď dôjde na silový tréning, činky sú najobľúbenejšou voľbou medzi nadšencami posilňovania, pretože ponúkajú väčšiu variabilitu cvikov, než posilňovacie stroje. A keď dôjde na posilňovanie na najvyššej možnej úrovni záťaže sú nevyhnutnou voľbou olympijské činky.

Olympijská tyč Merco Olympic rovná spĺňa všetky parametre pre silový tréning hornej polovice tela na maximum. Olympijská tyč s dĺžkou 120cm je rozdelená na úchopovú časť širokú 84cm s priemerom 28 mm, ktorá zaručuje silnejší úchop ešte umocnený protišmykovou úpravou v podobe stredne jemného / hrubého vrúbkovania pre maximálne pevný úchyt, a dve nakladacie časti, každá so šírkou 16,5 cm a priemerom 50mm, vhodné pre všetky hmotnosti i značky závaží s totožným priemerom.

Olympijská rovná tyč Merco Olympic, vhodná predovšetkým pre posilňovanie na fitness laviciach a vzpieranie, je vyrobená z kvalitnej pochrómovanej ocele s maximálnym zaťažením 450 kg a je dodávaná bez kotúčov a bez uzáverov.

Parametre:
výrobca: Merco 
materiál: oceľ / chróm 
dĺžka: 120 cm 
priemer: úchop 28 mm, nakladacia časť 50 mm 
šírka: úchop 84 cm, nakladacia časť 16,5 cm 
hmotnosť: 9 kg 
ložiská: áno 
maximálné zaťaženie: 450 kg 
rozmery balenia: 123 x 8 cm
id: 30161

 
ceny tovaru sú dostupné len pre dealerov
 
 
Späť