Vyhľadať
Košík
0.00 Eur Objednať

Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
FITNESS - POSILŇOVANIE / balančné lopty / Balančná lopta BB SMOOTH Ø 60cm, ružová
 

Ďalšie obrázky

Balančná podložka LivePro Balance Trainer spĺňa všetky požiadavky na najlepšiu cvičebnú pomôcku pre tréning stability, koordinácie pohybu, posilnenie hlbokých - stabilizačných svalových partií a zlepšenie celkového držania tela. Balančná lopta Livepro Balance Trainer sa ale perfektne hodí aj k zefektívneniu ďalších silových tréningov alebo len na regeneráciu a uvoľnenie svalového napätia. Balančnú loptu Livepro Balance Trainer tvorí nafukovacia kopula s výškou 22 cm zo silnej gumy pevne zabudovanej do vysoko odolné plastové základne s priemerom 61,5 cm. Vonkajšia strana základne je vybavená protišmykovou úpravou a šiestimi stabilizačnými nožičkami z nefarbiacej tvrdenej gumy. Balančná podložka Livepro Balance Trainer ponúka obojstranné použitie, čo v spojení s odnímateľnými madlami, ktoré sú súčasťou podložky, prináša nekonečné tréningové možnosti. Balančná podložka Livepro Balance Trainer je skrátka multifunkčná pomôcka pre rýchle a účinné zdokonalenie fyzickej zdatnosti, ktorá uspokojí všetkých užívateľov od rekreačných až po profesionálnych športovcov. Súčasťou každého balenia je i nožná pumpička a kompletné Balance Trainer váži 4,3 kg.
Balance Trainer:
- extrémne odolná konštrukcia
- špeciálny responsívny povrch kupoly
- protišmyková základňa
- obojstranné použitie
- 2x odporová guma s madlom
- nožná pumpička
- výška: 22 cm
- priemer: 61,5 cm
- hmotnosť: 4,3 kg
- maximálne zaťaženie: 300 kg

 

 

Balančná podložka s priemerom 60 cm, výškou 25 cm, nosnosťou do 120kg a postrannými madlami pre domáce cvičenie a posilňovanie. Hmotnosť 5,5 kg.

Balančná lopta BB SMOOTH má jednokomorovú vzduchovú podložku, základňa podložky je vyrobená z PVC. Intenzitu cvičenia si každý môže upraviť podľa vlastných potrieb, stačí len upustiť alebo pripustiť tlak. Pre jednoduchšie a bezpečnejšie cvičenie je základňa podložky potiahnutá protišmykovou vrstvou. Pre intenzívnejší zážitok z cvičenia sú k podložke pripevnená aj madlá pre ešte pestrejšiu skladbu možných cvikov. Priemer platformy je 60 cm. Lopta je určený iba pre domáce využitie.
Balenie obsahuje pumpičku.

 
ceny tovaru sú dostupné len pre dealerov
 
 
Späť