Vyhľadať
Košík
0.00 Eur Objednať

Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
SÁNKY, BOBY, KLZÁKY / sánky / penové / Sánky penové Classic 45IN
 

Ďalšie obrázky

Neskutočnú zábavu neuveriteľnou rýchlosťou priváža penové "sánky" Rydr Classic 36IN, ktoré bude mať každé dieťa na prvom mieste svojho zoznamu prianí.
Sane Rydr Classic 36IN tvoria super klzká plocha z kvalitného vysokohustotného polyetylénu na spodnej strane, dva centimetre hrubá vrstva z vodeodolné peny, ktorá vynikajúcim spôsobom tlmí nárazy a popruhy z extra odolnej tkaniny doplnené o plastové madlá pre možnosť ľahšieho a presnejšieho ovládania saní a ich transport. Prenášanie saní bez pomoci zvládnu aj menšie deti, pretože okrem rýchlosti sa tieto sane vyznačujú ultra nízkou hmotnosťou. A nakoniec nielen deti ocenia atraktívnu grafiku pri všetkých modeloch.
parametre
kód výrobca: 16023 materiál: EPS / HDPE farba: rôzne farby výška: hmotnosť: 460 g počet osôb: 1 priemer: počet kusov: 1 ks ročné kolekcie: 2016 maximálne zaťaženie: vekové obmedzenia: 6+ homologované: výrobca: Rydr dĺžka: 900 mm šírka: 450 mm

Neskutočnú zábavu neuveriteľnou rýchlosťou prinášajú penové "sánky" Rydr Classic 45IN, ktoré bude mať každé dieťa na prvom mieste svojho zoznamu prianí.

Sane Rydr Classic 45IN tvorí super klzká plocha z kvalitného vysokohustotného polyetylénu na spodnej strane, dva centimetre hrubá vrstva z vodeodolnej peny, ktorá vynikajúcim spôsobom tlmí nárazy a popruhy z extra odolnej tkaniny doplnené o plastové madlá pre možnosť ľahšieho a presnejšieho ovládania saní a ich transport. Prenášanie saní bez pomoci zvládnu aj menšie deti, pretože okrem rýchlosti sa tieto sane vyznačujú ultra nízkou hmotnosťou. A nakoniec nielen deti ocenia atraktívnu grafiku pri všetkých modeloch.

kód výrobcu: 16024 
materiál: EPS / HDPE 
dĺžka: 1.140 mm 
šírka: 460 mm
farba: multicolour 
hmotnosť: 630 g 
počet osôb: 2 
ročná kolekcia: 2016 
vekové obmedzenie: 6+ 
výrobca: Rydr 
id: 26348

 
ceny tovaru sú dostupné len pre dealerov
 
 
Späť