Vyhľadať
Košík
0.00 Eur Objednať

Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
FITNESS - POSILŇOVANIE / ostatné pomôcky na cvičenie / Tréningové náradie Viper LS3683 10kg
 

LiveUp

 

Kanadský expert na fitnes Michel Dalcourt, ktorý trénoval mladých hokejistov si pri svojej práci všimol, že chlapci ktorí vyrastali na farme a boli nútení voľný čas tráviť manuálnymi prácami, sú fyzicky na vyššej úrovni, než tí, ktorí prišli z mestského prostredia a trénovali v posilňovniach tradičnými cviky.
Dalcourt teda skonštruoval posilňovacie náradie, ktoré je síce jednoduché, ale ponúka nepreberné množstvo cvikov, ktoré vytvorilo most medzi pohybovou aktivitou a posilňovaním, ktoré je neuveriteľne funkčné a účinné, ktoré je vhodné pre začiatočníkov aj vrcholových športovcov, a ktoré získalo označenie VIPRE (Vitality - vitalita, Performance - výkon, Reconditioning - regenerácia).
Obdobou náčinie VIPRE je tréningové náradie LiveUp Viper. Niečo málo cez meter dlhý tubus s tromi otvormi pre rôzne typy uchytenia je vyrobený z prakticky nezničiteľné lisovanej gumy a neochudobní vás o žiadny cvik ani funkciu, ktoré ponúka spomínané náčinia VIPRE.

Kanadský expert na fitnes Michel Dalcourt, ktorý trénoval mladých hokejistov si pri svojej práci všimol, že chlapci ktorí vyrastali na farme a boli nútení voľný čas tráviť manuálnymi prácami, sú fyzicky na vyššej úrovni, než tí, ktorí prišli z mestského prostredia a trénovali v posilňovniach tradičnými cvikmi.

Dalcourt teda skonštruoval posilňovacie náradie, ktoré je síce jednoduché, ale ponúka nepreberné množstvo cvikov, ktoré vytvorilo most medzi pohybovou aktivitou a posilňovaním, ktoré je neuveriteľne funkčné a účinné, ktoré je vhodné pre začiatočníkov aj vrcholových športovcov, a ktoré získalo označenie ViPR (Vitality - vitalita, Performance - výkon, Reconditioning - regenerácia).

Obdobou náčinia ViPR je tréningové náradie LiveUp Viper. Niečo málo cez meter dlhá trubka s tromi otvormi pre rôzne typy uchytenia je vyrobená z prakticky nezničiteľnej lisovanej gumy a neochudobní vás o žiadny cvik ani funkciu, ktoré ponúka spomínané náčinie ViPR.

priemer: 14,5 cm
počet kusov: 1 ks
materiál: lisovaný Kaučuk
dĺžka: 106 cm
hmotnosť: 10 kg
farba: šedá
ročná kolekcie: 2015
kód výrobca: LS3683
výrobca: LiveUp

 
ceny tovaru sú dostupné len pre dealerov
 
 
Späť