Vyhľadať
Košík
0.00 Eur Objednať

Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
VOLEJBAL / lopty / volejbal / mikasa / Lopta volejbalová Mikasa SCHOOL SV-3 v.5
 

Volejbalová lopta zn. MIKASA určená pre školy.

FIVB oficiálna školská 8-panelová volejbalová lopta. 
Najnovší technicky vyspelý objav firmy Mikasa. MSPT - Mikasa Soft Play Technology - technológia mäkkej hry. Vysoká odolnosť - super mäkký dotyk.

Lopta je šitý novou technológiou Mikasa TwinSTLock. Zdvojené stehy sú pevnejšie, niť je tenší, lopta je guľatejší. A vydrží s vami hrať oveľa dlhšie. Jeho životnosť stúpla zhruba o polovicu. Pokojne hrajte celý deň bez strachu o boľavé ruky. Mikasa technológia mäkké hry sa postará o to, že ho ani neucítite. Medzinárodná volejbalová federácia prísne kontroluje, či tento lopta spĺňa všetky požiadavky pre školské aktivity. A on je splňuje.Právem mu patrí certifikát FIVB.
Technické údaje:
- výrobca MIKASA
- farba modro / žltý
- veľmi kvalitná syntetická koža
- veľkosť 5
- počet panelov 8
- obvod 65-67 cm
- hmotnosť: 195-225 g
Lopta je šitá novou technológiou Mikasa TwinSTLock. Zdvojené stehy sú pevnejšie, niť je tenšia, lopta je guľatejšia a vydrží oveľa dlhšie. Jej životnosť stúpla zhruba o polovicu. Pokojne hrajte celý deň bez strachu o boľavé ruky. Mikasa technológia mäkkej hry sa postará o to, že ju ani neucítite. Medzinárodná volejbalová federácia prísne kontroluje, či táto lopta spĺňa všetky požiadavky pre školské aktivity. A ona ich spĺňa. Právom jej patrí certifikát FIVB.
Parametre:
veľkosť: 5
obvod: 65 - 67 cm
hmotnosť: 195 - 225 g
materiál: veľmi kvalitná syntetická koža
farba: modro-žltá
výrobca: MIKASA
kód: 4332
 
ceny tovaru sú dostupné len pre dealerov
 
 
Späť