Vyhľadať
Košík
0.00 Eur Objednať

Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
VODNÉ ŠPORTY / plávanie / kolesá / vek 8+ / Koleso plavecké BW 36024 NEON 76cm
 

Ďalšie obrázky

 

Nafukovací kruh Bestway Neon 36024 je základnou plaveckou pomôckou pre deti vo veku 3 - 6 rokov do bazéna či na pokojnú vodu. Kruh je vyrobený z pevného a testovaného vinylu, s bezpečnostným ventilom, v pestrých farbách a s matnou neónovou úpravou. Po nafúknutí má kruh celkový priemer 76 cm. Ak teda Vaša ratolesť ešte len s plávaním začína alebo chcete byť na dovolenke pri vode o trochu pokojnejšie, nafukovací kruh by nemal chýbať vo Vašej výbave. Upozornenie: aj v plytkom bazéne môže dôjsť k utopeniu, preto nikdy nenechávajte deti kúpať bez dozoru dospelej, kompetentnej osoby!
Parametre
krajina pôvodu: Čína vekové obmedzenia : 3-6 homologované : CE

Nafukovací kruh Bestway Neon 36024 je základnou plaveckou pomôckou pre deti vo veku 8+ rokov do bazéna, či na pokojnú vodu. Kruh je vyrobený z pevného a testovaného vinylu, s bezpečnostným ventilom, v pestrých farbách a s matnou neónovou úpravou. Po nafúknutí má kruh celkový priemer 76 cm. Ak teda Vaša ratolesť ešte len s plávaním začína alebo chcete byť na dovolenke pri vode o trochu pokojnejší, nafukovací kruh by nemal chýbať vo Vašej výbave.

Upozornenie: aj v plytkom bazéne môže dôjsť k utopeniu, preto nikdy nenechávajte deti kúpať bez dozoru dospelej, kompetentnej osoby!

Parametre:
vek: 8+
homologované: CE
farba: modrá, ružová, zelená
výrobca: Bestway
id: 33849, 33850, 33851

 
ceny tovaru sú dostupné len pre dealerov
 
 
Späť