Vyhľadať
Košík
0.00 Eur Objednať

Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
TRAMPOLÍNY / trampolíny so sieťou / Detská trampolína Sedco 137cm + ochranná sieť
 

 

Nový model detské skákacie trampolíny s ochrannou sieťou a pevnou konštrukciou s pozinkovanými oceľovými prvkami. Trampolína je použiteľná ako v uzavretých priestoroch, školách, telocvičniach tak tiež vonku. Trebárs na záhrade. Jednou zo skvelých výhod je jej odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Trampolína zaisťuje bezpečnosť pre deti a je skvelým riešením aj pre tých najmladších.
Trampolína Sedco obsahuje bezpečnostnú sieť, poťahy a ochranné rámy v rôznych farbách, ktoré jasne oživia celé okolie. Vonkajší priemer trampolíny je 137 cm.
Trampolína je vyrobená zo špeciálne tvarovaných oceľových pozinkovaných rúr, ktoré zaisťujú úplnú stabilitu a pevnosť celej konštrukcie.
Táto detská trampolína so sieťou Sedco neobsahuje pružiny, pretože je určená aj tým najmenším. Vďaka silným a napnutým elastickým gumám zabezpečuje optimálnu pružnosť odrazového plátna a zabezpečuje skvelú zábavu. Trampolína má nosnosť až 35 kg. Odrazové plátno trampolíny sa nachádza 36 cm nad zemou, vďaka čomu nie je potrebné rebrík. Skvelou výhodou je tiež rozepínající polkruhový vchod tvare obráteného U. Nesmieme tiež zabudnúť ochrannú sieť u trampolíny, ktorá zaisťuje absolútne bezpečie. Sieť je vysoká až 125 cm od odrazovej plochy, čím je absolútne dostatočná aj pre najaktívnejšie skokanov. Konštrukcia zaisťujúci upevnenie vonkajšej bezpečnostnej siete zabraňuje zrážku dieťaťa sa stĺpiky. Pevná konštrukcia a tvar nôh tiež zabraňujú prevráteniu trampolíny, takže o stabilitu sa rozhodne báť nemusíte.
Technický popis:
- Výrobca: Sedco
- Maximálna nosnosť: 35 kg
- Rámy nôh: 6 kusov, Pozinkované, Dia25x1.0 mm
- Naťahovacie šnúry: 30 kusov
- Rámy konštrukcie: 8 kusov, Pozinkované, Dia25x1.0 mm
- Materiál odrazovej plochy: PP mat.
- UV-odolnosť
- Farba: pozri. foto
- Ochranný poťah: PVC, Tkanina z pevných vlákien, EPE pena 6 mm
- Materiál ochrannej siete: PE mat.
- Výška siete: 125 cm
- Rámy k ochrannej sieti: 6 kusov, Dia25x1.0 mm + EPE pena
- Prepravné rozmery: 74x27x24 cm
- Priemer trampolíny: 137 cm
- Hmotnosť: 15 kg

Nový model detskej skákacej trampolíny s ochrannou sieťou a pevnou konštrukciou s pozinkovanými oceľovými prvkami. Trampolína je použiteľná ako v uzavretých priestoroch, školách, telocvičniach, tak aj vonku, napr. na záhrade. Jednou zo skvelých výhod je jej odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Trampolína obsahuje bezpečnostnú sieť, poťahy a ochranné rámy v rôznych farbách, ktoré jasne oživia celé okolie. Vonkajší priemer trampolíny je 137 cm.

Trampolína je vyrobená zo špeciálne tvarovaných oceľových pozinkovaných trubiek, ktoré zaisťujú úplnú stabilitu a pevnosť celej konštrukcie.

Táto detská trampolína so sieťou Sedco neobsahuje pružiny, pretože je určená aj tým najmenším. Vďaka silným a napnutým elastickým gumám zabezpečuje optimálnu pružnosť odrazového plátna a zabezpečuje skvelú zábavu. Trampolína má nosnosť 35 kg. Odrazové plátno trampolíny sa nachádza 36cm nad zemou, vďaka čomu nie je potrebný rebrík. Skvelou výhodou je tiež rozopínajúcí polkruhový vchod v tvare obráteného U. Trampolína obsahuje ochrannú sieť, ktorá zaisťuje absolútnu bezpečnosť. Sieť je vysoká až 125cm od odrazovej plochy, čím je absolútne dostatočná aj pre najaktívnejších skokanov. Konštrukcia zaisťujúca upevnenie vonkajšej bezpečnostnej siete zabraňuje zrážke dieťaťa so stĺpikmi. Pevná konštrukcia a tvar nôh tiež zabraňujú prevráteniu trampolíny, takže o stabilitu sa rozhodne báť nemusíte.

Parametre:
výrobca: Sedco
maximálna nosnosť: 35 kg
rámy nôh: 6 kusov, pozinkované, Dia25x1.0 mm
naťahovacie šnúry: 30 kusov
rámy konštrukcie: 8 kusov, pozinkované, Dia25x1.0 mm
materiál odrazovej plochy: PP
UV ochrana
ochranný poťah: PVC, tkanina z pevných vlákien, EPE pena 6 mm
materiál ochrannej siete: PE
výška siete: 125 cm
rámy k ochrannej sieti: 6 kusov, Dia25x1.0 mm + EPE pena
prepravné rozmery: 74x27x24 cm
priemer trampolíny: 137 cm
hmotnosť: 15 kg
kód: 5100c

 
ceny tovaru sú dostupné len pre dealerov
 
 
Späť