Vyhľadať
Košík
0.00 Eur Objednať

Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
FITNESS - POSILŇOVANIE / balančné lopty / Balančná lopta Balance Trainer Ø 61,5cm
 

 

Balančná podložka LivePro Balance Trainer spĺňa všetky požiadavky na najlepšiu cvičebnú pomôcku pre tréning stability, koordinácie pohybu, posilnenie hlbokých - stabilizačných svalových partií a zlepšenie celkového držania tela. Balančná lopta Livepro Balance Trainer sa ale perfektne hodí aj k zefektívneniu ďalších silových tréningov alebo len na regeneráciu a uvoľnenie svalového napätia. Balančnú loptu Livepro Balance Trainer tvorí nafukovacia kopula s výškou 22 cm zo silnej gumy pevne zabudovanej do vysoko odolné plastové základne s priemerom 61,5 cm. Vonkajšia strana základne je vybavená protišmykovou úpravou a šiestimi stabilizačnými nožičkami z nefarbiacej tvrdenej gumy. Balančná podložka Livepro Balance Trainer ponúka obojstranné použitie, čo v spojení s odnímateľnými madlami, ktoré sú súčasťou podložky, prináša nekonečné tréningové možnosti. Balančná podložka Livepro Balance Trainer je skrátka multifunkčná pomôcka pre rýchle a účinné zdokonalenie fyzickej zdatnosti, ktorá uspokojí všetkých užívateľov od rekreačných až po profesionálnych športovcov. Súčasťou každého balenia je i nožná pumpička a kompletné Balance Trainer váži 4,3 kg.
Balance Trainer:
- extrémne odolná konštrukcia
- špeciálny responsívny povrch kupoly
- protišmyková základňa
- obojstranné použitie
- 2x odporová guma s madlom
- nožná pumpička
- výška: 22 cm
- priemer: 61,5 cm
- hmotnosť: 4,3 kg
- maximálne zaťaženie: 300 kg

Balančná lopta LivePro Balance Trainer spĺňa všetky požiadavky na najlepšiu cvičebnú pomôcku pre tréning stability, koordinácie pohybu, posilnenie hlbokých - stabilizačných svalových partií a zlepšenie celkového držania tela. Balančná lopta LivePro Balance Trainer sa ale perfektne hodí aj k zefektívneniu ďalších silových tréningov alebo len na regeneráciu a uvoľnenie svalového napätia.

Balančnú loptu LivePro Balance Trainer tvorí nafukovacia kopula s výškou 22 cm zo silnej gumy pevne zabudovanej do vysoko odolnej plastovej základne s priemerom 61,5 cm. Vonkajšia strana základne je vybavená protišmykovou úpravou a šiestimi stabilizačnými nožičkami z nefarbiacej tvrdenej gumy.

Balančná podložka LivePro Balance Trainer ponúka obojstranné použitie, čo v spojení s odnímateľnými madlami, ktoré sú súčasťou podložky, prináša nekonečné tréningové možnosti. Balančná podložka LivePro Balance Trainer je skrátka multifunkčná pomôcka pre rýchle a účinné zdokonalenie fyzickej zdatnosti, ktorá uspokojí všetkých užívateľov od rekreačných až po profesionálnych športovcov.

Súčasťou každého balenia je i nožná pumpička a kompletné Balance Trainer váži 4,3 kg.

Parametre:
- extrémne odolná konštrukcia
- špeciálny responsívny povrch kupoly
- protišmyková základňa
- obojstranné použitie
- 2x odporová guma s madlom
- nožná pumpička
- výška: 22 cm
- priemer: 61,5 cm
- hmotnosť: 4,3 kg
- maximálne zaťaženie: 300 kg
- id: 32972

 
ceny tovaru sú dostupné len pre dealerov
 
 
Späť